Co kupować swojemu pupilowi na gwiazdkę? Nie zapominajmy także o zwierzakach!

Posted on 27/12/2022 7:44am

Jeżeli w Twoim mieszkaniu jest jakieś zwierzę, z pewnością wszyscy domownicy bardzo je kochają - zazwyczaj najsilniejsza jest z pewnością więź pomiędzy zwierzakami a dziećmi, jednak zazwyczaj również dorośli są bardzo przywiązani do swoich pupilów.


Jeśli Twój pies czy kot także jest członkiem rodziny, wówczas na pewno musisz pomyśleć także o tym, jaki prezent on znajdzie pod choinką!


Salon, BB Magnolia Apartments
Author: B&B Magnolia Apartments
Source: B&B Magnolia Apartments


choroby serca
Author: joshua davis


Czego potrzebuje Twój pies?


Oczywiście wiele zależy od tego, jakiej rasy masz psa - na pewno małe pieski jak na przykład chihuahua mają trochę inne wymagania niż ogromne buldogi czy owczarki, jednak na pewno zawsze doskonale sprawdzą się karmy suche dla psa. Pamiętaj, żeby dobrać taką karmę dla swego psa przy pomocy weterynarza - on będzie mógł powiedzieć Ci, czego dokładnie potrzebuje Twój piesek, wskaże karmę, która będzie spełniała jego potrzeby oraz podpowie, które witaminy należy w jego wypadku suplementować. Pamiętaj na dodatek, że karmy suche dla psa nie wystarczą - musisz dostarczać swojemu psu również karmę mokrą i różnego rodzaju smakołyki, które urozmaicą jego dietę, a na dodatek będą motywowały go do wykonywania wszelkiego rodzaju sztuczek.


Co dla kota?


żwirek dla kota
Author: Instytut Kulturoznawstwa
Source: http://www.flickr.com
Koty zazwyczaj są znacznie większymi indywidualistami niż pieski. Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu pupilowi nieco prywatności, wówczas bez wątpienia świetnym .


Pamiętaj, iż takie miejsce musi być zarezerwowane wyłącznie dla Twojego kota - wtedy będzie się tam czuć jak w domu, dzięki czemu bez wątpliwości będzie Ci bardzo wdzięczny.

Jeżeli spodobał Ci się prezentowany artykuł i masz ochotę zdobyć więcej informacji, to pomoże Ci odsyłacz do wpisu - w tamtym miejscu znajdziesz ciekawe informacje.

Nie zapominaj dodatkowo o wszelkiego rodzaju zabawkach, które koty praktycznie uwielbiają - sprawdź ofertę sklepu!

Tags: dom, zwierzak, psy, kota