Czystość jest bardzo ważna zawsze i w każdym miejscu - pamiętajmy o czystości wokół nas

Posted on 15/10/2019 1:52am

Jesteśmy szczęściarzami, bo urodziliśmy się w czasach, gdzie higiena jest znana większości ludzi na naszym globie. Oczywiście nie każdy ma identyczne możliwości, bo gdy będziemy spoglądać na każdy kontynent to zauważylibyśmy naprawdę spore różnice.


Czyszczenie rolet
Author: VERTEX S.A.
Source: VERTEX S.A.
Ale, jeśli zwrócimy uwagę na Europę to widzimy wyraźnie, że ludzie dobrze wiedzą, że czysto znaczy lepiej - więcej na ten temat. Istnieją firmy, które posiadają w swej ofercie maszyny czyszczące i to różnego rodzaju. Są maszyny, które czyszczą podłogi w wielkich sklepach, ale też np. w publicznych toaletach. Do tego są maszyny, które czyszczą wykładziny, jak też dywany u nas w domach.

Mokre ręce to nie problem

Kiedyś, kiedy korzystało się z toalet publicznych miało się do dyspozycji jednorazowe ręczniki. Obecnie jest inaczej i posiadamy suszarki do rąk. O suszarkach na pewno słyszeliśmy wiele zwracając uwagę na to, że nie zawsze działają a kończąc na tym, że na nasze ręce wracają wszystkie bakterie z
Ogólne czyszczenie maszyny
Author: Husqvarna
Source: Husqvarna
konkretnego pomieszczenia, razem z powietrzem, które osusza ręce. Jednak poza wadami mają też mają swoje zalety m.in. to, że pozwalają na szybkie osuszenie mokrych rąk. Wiadomo, że wycieranie dłoni w bluzkę nie zawsze jest możliwe, a mokre dłonie to niezbyt fajna sytuacja. Tak, więc suszarki do rąk posiadają swoich zwolenników i przeciwników, ale prawda jest taka, że każdy z takich suszarek przynajmniej raz w życiu skorzystał. Jedne są małe ale są i większe.

Starsze modele musimy uruchamiać guzikiem, a te nowe uruchamiają się same wystarczy, że przysuniemy do nich dłonie. Część suszarek jest naprawdę cicha, ale są i takie, które są w stanie zrobić niezły hałas.

Więcej na ten temat: maty wejściowe

Zresztą w lokalach gastronomicznych czy galeriach handlowych dość często suszarki do rąk służą, jako suszarki koszul, czasem nawet i włosów. Jeśli wylaliśmy na koszulę zupę to idziemy do toalety przeprać fragment bluzki i potem suszymy ją pod suszarką do rąk, tak samo robimy z plamą na spodniach zdarzyło się, że niektóre osoby suszyły włosy pod takimi suszarkami. Jak wiemy potrzeba matką wynalazku, a w tym wypadku potrzeba matką znalezienia kolejnego przeznaczenia suszarki do rąk. Bez znaczenia czy suszymy dłonie czy koszulę, to trzeba pamiętać, żeby nie zepsuć suszarki. Każdy dobrze wie, że suszarki w toaletach publicznych nie są jednorazowego użytku, po nas inni też powinni móc korzystać z tych urządzeń.

Tags: dłonie, ręczniki papierowe, wykładziny podłogowe