Czym kierować się, wybierając aromat perfum?

Posted on 07/06/2019 7:14am

Mieszanka właściwie zestawionych olejków zapachowych, rozpuszczalników i substancji wykazujących działanie wzmacniające sprawia, że powstają perfumy. Zadaniem perfum jest nadaniu ciału pięknego zapachu. Cechą charakteryzującą perfumy powinien być długo utrzymujący się zapach. Nie każde perfumy są odpowiednie dla każdej przedstawicielki płci pięknej.

Perfumy damskie
Author: snoopsmaus
Source: http://www.flickr.com
Zanim zdecydujemy się kupić oryginalne perfumy należy poznać ich woń. Ogromnym błędem popełnianym przy wyborze perfum jest odkręcenie buteleczki oraz wąchanie uwalniającego się zapachu. Zapach należy kupować, spryskując odrobiną perfum zgięcia łokci bądź nadgarstki. Jeżeli chcemy mieć pewność, że wybrany przez nas aromat jest właściwy, to z zakupem poczekajmy co najmniej sześć godzin. Tyle czasu potrzeba, by ujawnił się ich ostateczny aromat. Znawcy perfum zalecają, aby zakupu dokonywać rankiem, kiedy nasz zmysł powonienia działa najlepiej.

Później jego siła jest coraz mniejsza. W trakcie jednej wizyty w sklepie z perfumami możemy sprawdzić maksymalnie cztery rodzaje perfum. Jak używać perfum? Najmocniejszy zapach jest uwalniany na skutek wydzielanego przez skórę ciepła. Do miejsc, które warto spryskać perfumami zalicza się: zgięcia dłoni i kolan, kark, obszar za uszami, włosy. Niezależnie od tego, jaki obszar ciała spryskamy perfumami, zawsze musi to być ilość mała - ważne źródło.


Zbyt duża ilość użytych perfum może być nieprzyjemna dla innych, zwłaszcza jeżeli są to perfumy o naprawdę silnym aromacie. Warto również widzieć co różni perfumy - adres tej strony - od wody toaletowej. Podstawową różnicą jest oczywiście cena, oryginalne perfumy są zdecydowanie droższe od wód toaletowych. Następną różnicą dzielącą te dwa kosmetyki zapachowe jest długość utrzymywania się zapachu – zapach perfum jest znacznie trwalszy oraz utrzymuje się o wiele dłużej.

Więcej informacji:

Następna różnica to mniejsza ilość zastosowanych do wyprodukowania wody toaletowej substancji zapachowych.Zakupione perfumy zawsze przechowujemy w nieotwartych opakowaniach, w miejscach , do których nie dochodzi światło. Najodpowiedniejszym miejscem do ich przetrzymywania będzie nie tylko miejsce zaciemnione, ale również chłodne.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź tu (https://www.lontex.pl/serwis-samochodow-ciezarowych-jedrzychowice) inne tego typu materiały - one także są godne uwagi.

Tak przechowywane perfumy z pewnością pozwolą nam długo cieszyć się ich aromatem, ponieważ będą niezwykle trwałe.

Tags: kobieta, włosy, cena, zmysł, zapachem