Jeżeli w tej chwili aranżujesz swój letni ogród albo skalniak, bądź pragniesz ładnie ozdobić pomnik, pole działkowe, podwórko lub podjazd – zainwestuj czas i pieniądze w modne w tym sezonie otoczaki czarne.

Posted on 03/08/2018 7:34am

Gdy przychodzi okres wiosenny i zbliża się lato, każda Pani domu, albo męski, familijny projektant podwórka, zamyślają o tym, jak w bieżącym roku zaaranżować własny ogród, zajazd, podwórko. Wybieramy nasiona, sadzimy kwiaty, drzewa. Kosimytrawę, przystrzygamy krzewy i pragniemy być na topie, wprowadzić odpowiednie metamorfozy i nowości. Jeżeli uwielbiasz ogrodnictwo i jako kierownik swojego ogrodu, czy placu działkowego interesujesz się nowymi trendami w produkcji dekoracyjnych – powinno zaznajomić się z obszerną ofertą i stosowaniem otoczaków.


ogród
Author: Navin75
Source: http://www.flickr.com
Każdy ogród (http://zielonaprzestrzen.pl/), oprócz bujnej, wielobarwnej roślinności potrzebuje odpowiedniego wykończenia i dekoracji. Centra handlu proponują różnego typu towary i udogodnienia w całkiem rozsądnych cenach. W tym sezonie, dosyć dużym zainteresowaniem radują się otoczaki czarne. To zespół małych stosownie wyszlifowanych kamyczków, jakie mają możliwość pełnić sporo ról w kreacji estetyki ogródka. Świetnie nadają się dla polepszenia wyglądu podwórzowego kącika skalnego, oczka wodnego. Mogą posłużyć za wypełnienie nawiezionej ziemi, udekorować donice, klomby, czy nawet w dużej objętości ozdobić zwyczajny zajazd. Niektórzy właściciele decydują się nawet na stworzenia pozorów domowego otoczenia, rzucając otoczaki czarne do siaty działkowej. Te elementy udostępnione bywają w różnorodnych barwach, ich głównym tworzywem jest materiał marmuru. Ciemny odcień polepsza jednak efekt dekoracji, dodaje stylowości i klasy. Niektórzy kupują otoczaki czarne dla zdobnictwa nagrobków - (kliknij, zobacz, sprawdź) na cmentarzach - Firma Kamieniarska KOHUT s.c..


otoczak
Author: Groume
Source: http://www.flickr.com
Taki typ kamieni doskonale komponuje się z materiałami nagrobków i doskonale wygląda wśród wieńców, świec, czy waz kwiatowych. Dzięki tej idei dekoracji, jest możliwość zaaranżować określone miejsce i zyskać wspaniały wizerunek w przystępnej kwocie. Jeżeli chcesz, aby Twój ogród, podwórze, miejsce nagrobne lub płot, zyskały na artystycznym wizerunku – ulokuj czas i majątek w otoczaki czarne.

Tags: ogród, doniczki, marmur, płot