Karmy applaws i canagan zapewniają zbilansowane i pełne zalet odżywczych posiłki dla twojego psa i kota.

Posted on 21/06/2018 7:26pm

Każdy właściciel psa lub kota pragnie dla swego podopiecznego tego co najlepsze. Zaczynając od ogromu miłości, aż po miskę z jedzeniem. Trzeba pamiętać, że należycie odżywiony pupil będzie zdrowy i piękny, a przede wszystkim będzie obok nas każdorazowo trwał.


sklep z karmą
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Potrzeby pod względem żywienia psów i kotów są oczywiście różne od siebie, nie porównując już do posiłków ludzkich. To właśnie dlatego powstała karma właściwa biologicznie. Canagan jest reakcją na naturalne potrzeby żywieniowe mięsożerców, którymi są nasze pupile. Składniki w niej umieszczone to w szczególności mięso i mała liczba węglowodanów, a tego nie da się powiedzieć o karmach, które możemy znaleźć w każdym sklepie. Karma canagan gwarantuje za to należycie zrównoważony i przeanalizowany przez dietetyków stan komponentów odżywczych. Wsady białka, tłuszczu i mięsa są w niej na odpowiednim stopniu, co powoduje, że jest ona genialnym posiłkiem dla psa i kota, gdyż pasuje jego biologicznym potrzebom na dietę.

Kolejnym równie genialnym rodzajem doskonale zbilansowanej karmy jest producent applaws - polecana karma dla psów i kotów Applaws. Są to karmy najlepszej jakości, oddające wymagania naturalnego i zbilansowanego żywienia zwierzaka. W asortymencie tej firmy znajdują się posiłki bezzbożowe, hipoalergiczne o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa. Dla kotów jest to 80%, zaś dla psów 75%. Ważne jest tutaj to, że wykorzystywane przy tworzeniu jest mięso, nie wyłącznie surowce zwierzęce.


Pies na kolanach właściciela
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Karmy applaws wyznaczają dużej jakości jedzenie, którego genialnie zbilansowane wartości odżywcze pasują potrzebom dietetycznym naszych zwierzaków. Przedsiębiorstwo postawił na najlepszą jakość i w produktach znaleźć można genialne mięsne kawałki z dodatkami. Już od dziś dzięki propozycji i opcji doboru karmy dla naszego pupila, możemy zapewnić mu zdrowy rozwój i szczęście. Wyłącznie odpowiednio dobrane i przebadane karmy takie jak applaws czy canagan dają gwarancję, że jedzenie psa lub kota będzie pożywieniem bogatym w wartości odżywcze i przeznaczonym dla zwierząt.

Tags: psy, jedzenie, koty, karma, pokarm