kochają kwiaty!

Posted on 14/05/2019 11:29am

Pewne osoby twierdzą, że stereotypy związane z płcią nie istnieją, że są tylko wymysłem. I wiele osób, które trudnią się zawodowo kwestią wpływu kultury zgadza się z podobnymi uwagami. Można orzec, że nie jest to zupełna prawda, lecz są zjawiska, które ciężko lekceważyć. Dobrym przykładem są kwiaty.


Storczykowiec różowy
Author: Tauolunga
Czy panowie kochają kwiaty? Prawdopodobnie jakieś 10 procent ludności owszem. A co z 90 procentami? Dla nich piękne kaczeńce są obojętne. Niewiasty za to te kwiaty kochają. Dodatkowo zwykle potrafią nazwać ich typy, których facet całkowicie nie potrafi zidentyfikować. Jeżeli żyjesz w Gdyni i pragniesz przynieść swojej żonie radość, namierz kwiaciarnię w pobliżu. Do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „wiązanki ślubne Wrocław"”.

Surfinie
Author: seeks2dream
Parę krwistych róż to świetny prezent, który mówi o tym, że darczyńca ma bardzo gorące uczucia w stosunku do kobiety. Warto je kupować przy doniosłych okazjach, takich jak np.
obiad w restauracji albo oświadczyny. Innej barwy róże należy kupować paniom, wobec których nie posiadamy podobnych planów, a pragniemy jej np. podziękować za coś. Osoby, które mieszkają w Szczecinie, odnajdą bliski sklep z kwiatami, do Google wpisując frazę „kwiaty dla firm Wrocław”. Później powinno się wejść na Google Maps i sprawdzić żądaną lokalizację.

Kwiat surfinii
Author: unforth
Jest kwestia, którą zawsze powinno się mieć na uwadze, gdy zamierzamy komuś wręczyć bukiet. Są kwiaty, które ofiarowuje się tylko przy konkretnych okazjach. Dużym faux pas byłoby wręczenie komuś pęczka kwiatów, które kulturowo są powiązane z uroczystościami na cmentarzu. Kiepską ideą jest też wręczenie partnerce w Dzień Kobiet goździków, bo są łączone one z seksistowskim rytuałem prosto z czasów Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Kwiatów nie należy wręczać facetom. Pana usatysfakcjonuje porządny alkohol albo interesująca lektura. W sytuacji, gdy poszukujesz niedrogiej kwiaciarni w stolicy Małopolski, do Google, wstaw słowa „kwiaciarnia Kraków”.

Tags: kwiaty, mężczyzna, alkohol, Dzień Kobiet, Google