Niewidoczne ogrodzenie dla psa, obroża antyszczekowa – dwie drogi mające pomóc w właściwym tresowaniu psa.

Posted on 29/08/2018 6:21pm

Sporo ludzi ma jakiegoś zwierzaka. Jednym z bardzo często kupowanych pupili jest pies. Ras psów jest bardzo dużo i to, jaki jego typu dany człowiek zakupi zależy w szczególności od jego preferencji oraz możliwości związanych z miejscem dla niego.

Sposób na niszczącego ogród psa

Przeważnie istnieje tendencja, że jednostki mieszkające w bloku gdzie nie mają zbyt wiele miejsca nabywają małe psy, które tego miejsca za wiele nie potrzebują. Są to także zwierzęta, które nie wymagają zbyt wielkiego obszaru do wybiegania się. Tymczasem jednostki posiadające domy z ogrodem zazwyczaj kupują większe psy, które tego miejsca potrzebują dużo a przy okazji mają spory obszar w ogródku do wyhasania się.

Są jednakże momenty, kiedy psy są dość niesforne i powodują sporo szkód na ogrodzie swoją obecnością. Dla posiadaczy takich psów jest dobre rozwiązanie a mianowicie mogą oni użyć niewidoczne ogrodzenie dla psa. Umożliwia ono rozdział ogródka na miejsca, w których pies może spokojne biegać i się psocić oraz na tereny, do których nie ma wstępu. Niewidoczne ogrodzenie dla psa jest nieskomplikowane w instalacji i w żaden sposób nie wpływa na wyglądi wystrój samego ogrodu, toteż może być stosowany w każdym ogródku (zobacz na sklep sport-dog).

Jak oduczyć psa ujadania?Pies mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Jednym z problemów osób, które posiadają psa bez względu na jego rasę oraz wielkość jest jego nadmierne wycie oraz ujadanie. Dla takich psów utworzona została obroża antyszczekowa. Ma ona za cel poskromić ujadanie i wycie psa. Posiada regulowany stopień czułości na ujadanie psa. Kiedy pies rozpoczyna ujadać obroża wytwarza impuls elektryczny, który ma psa zrazić do ujadania. Obroża https://sport-dog.pl/ antyszczekowa ma również inne odmiany między innymi w czasie próby ujadania może ona wydawać sygnał dźwiękowy, ultradźwięki, wibracje czy nawet spray.

Każda obroża antyszczekowa traktowana jest, jako wychowawcza asysta w eliminacji niepożądanych działań psa. To, jaka obroża będzie wykorzystana do określonego psa zależy od jegoposiadacza. Obroże te są powszechnie dostępne w zasadniczo każdym sklepie zoologicznym nie tylko tym stacjonarnym, ale też internetowym, przez co nikt nie powinien mieć kłopotu z ich wyszukaniem.

Tags: ogród, psy, sklep, szczekanie