Pastuch dla psa - czyli, niewidzialne ogrodzenie przeznaczone dla ciekawego wszystkiego pieska

Posted on 20/04/2018 7:50am

czym dokładnie bywa pastuch przeznaczony dla psa? Jaki to posiada związek z wspomnianym wewnątrz temacie "niewidzialnym Ogrodzeniem"? Jakie istnieją zasady działania owego pastucha, a więc niewidzialnego ogrodzenia? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku wynajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj artykułu!
sposób
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com


Na zaczynające pytanko we wstępie, przekazaliśmy już odpowiedź wewnątrz jej drugiej części. Pastuch dla psa jest to w danych czasach żadna inna rzecz jak obroża, którą to nazywamy dokładnie "niewidzialnym ogrodzeniem". Wspomniany pastuch dla psa (odnośnik), pracuje na zasadzie "ostrzegawczej" oraz "korekcyjnej". Ostrzegawcza ma za zadanie zaalarmować pieska, że do danego miejsca nie posiada wstępu, lub po prostu posiada się do tego miejsca nie przybliżać - ma możliwość to być dla przykładu granica nasze własnej posesji, czy nasz własny ogródek, albo może nawet nasz własny basen. Etap ostrzegawczy oddziałuje na zasadzie sygnału dźwiękowego, który to ma za zadanie zaalarmować psa, jakby to była słowna komenda "Nie Wolno". Jeśli chodzi zaś o o drugi etap, czyli korekcyjny, z nim już sprawa wygląda w inny sposób. Jeśli dźwięk etapu ostrzegawczego nie zadziała dołącza do niego tak zwany "impuls korekcyjny", który to z pewnością już zastopuje twojego własnego psa. Kiedy powróci do dobrze poznanej "bezpiecznej strefy", czyli tej gdzie ma możliwość przebywać bez problemu, urządzenie wraca, do stanu tak zwanej "gotowości", by móc zadziałać znowu, gdyby piesek zaczął podchodzić do ustanowionej poprzez nasze osoby "strefy nie wchodzenia".
Powstało kilka przedsiębiorstw, które to wytwarzają owe pastuchy dla psa, z tego powodu dobrze się rozejrzyj nim jakiegoś wykupisz, bo kupując bubel uczynisz pieskowi krzywdę!

Tags: pies, Ogrodzenie, zakup, osób, dla psa