Przewożenie zwierząt

Posted on 10/11/2019 7:28am

Kiedy decydujemy się na zwierzaka raczej nie zastanawiamy się nad tym jak go wozić. Wiemy, że w transporcie publicznym będziemy musieli mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa najlepiej również mieć kaganiec, kota dobrze przewieźć w odpowiednim kuferku, inne zwierzaki typu królik czy chomik też. Ale czasem, gdy trzeba jechać ze zwierzakiem w długą podróż możemy mieć niewielki kłopot.


transportery
Author: Cropp
Source: Cropp
Niby przewiezienie czworonoga to żaden problem. Ale, gdy posiadamy niewielkie auto to może być problem. Jeszcze większe problemy są wtedy, kiedy mamy zamiast przewieźć naszego pupila do hotelu, bo szykuje nam się dłuższy wyjazd, a tu brak czasu na wszystko, a co dopiero na jazdę kilkanaście albo i kilkadziesiąt kilometrów do hotelu dla zwierząt. W takiej sytuacji powinniśmy zadzwonić po firmę, która zajmuje się transportem zwierząt. Otóż firmy te posiadają specjalne auta, które są przystosowane do transport zwierząt. Firmy te istnieją, bo po pierwsze ludzie uwielbiają zwierzęta (warte przeczytania) i nie chcą, by zwierzaki męczyły się w trakcie podróży, a po drugie to rzeczywiście fajny pomysł na interes - więcej.


Często, gdy nasze zwierzę zachoruje nie wiemy, jak zawieźć zwierzaka do lecznicy, by jeszcze bardziej go nie krzywdzić. Wtedy również warto rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się transportem zwierząt.


Transport zwierzaków

Wszystkie osoby, które mają zwierzęta wiedzą, że nie jest łatwo się z nim poruszać. Chyba, że jest to
transportery
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
pupil, który lubi biegać. inaczej mamy problem. Jeśli nasz pies jest sporych rozmiarów i np. trzeba zawieźć go do weterynarza, mogą być z tym kłopoty. Jeśli na dodatek weterynarz jest kilka kilometrów od naszego domu, to naprawdę jest nieciekawie. Niby możemy wejść z psem, który waży pięćdziesiąt kilo do tramwaju podczas szczytu, ale to niezbyt dobry pomysł. Branie zwykłej taksówki może okazać się nietrafionym pomysłem.

Nie wszyscy taksówkarze zgodzą się na przewóz zwierzęcia. Dlatego transport zwierząt naprawdę może być utrudniony. Wtedy warto rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się przewozem zwierząt. Jest wiele ofert na stronach www. Cena takiego transportu nie jest duża, a przynajmniej wiemy, że nasz zwierzak ma właściwe warunki w czasie podróży. Transport ten, na pewno okaże się wybawieniem po wizycie u weterynarza, gdy np. nasz pies był uśpiony na czas zabiegu, to może mieć trudności z poruszaniem się, nawet jeśli to krótka trasa.

Tags: pies, zwierzęta, weterynarz, firma