York jako nowy członek naszego domu – jakie akcesoria trzeba zakupić?

Posted on 26/12/2018 7:25am

Yorki to wyjątkowo kochane i wdzięczne zwierzątka – właśnie z tego powodu wiele rodzin wybiera kupno zwierzaka właśnie tej rasy.


Jednakże poprawna pielęgnacja Yorka jest dosyć wymagająca i kosztowna. Jakie preparaty i akcesoria należy kupić, gdy w naszej rodzinie zjawił się mały York?
Kucyk i dziewczynka
Author: pxlcookies
Source: http://www.sxc.hu/


Najistotniejszą sprawę stanowi właściwe żywienie naszego futrzaka, należy zatem nabyć dobrą, pełnowartościową karmę. W przypadku Yorków właściwym wyborem jest karma Bosch Junior. Ma ona wszystkie potrzebne składniki odżywcze i mikroelementy, które są odpowiednie dla zwierzaka i zapewnią mu zdrowy rozwój. Karma Bosch Junior jest dość drobnoziarnista i charakteryzuje się chrupkością – mały York z pewnością poradzi sobie z jej pogryzieniem.


Kolejna istotna rzecz to spacery. Każdy piesek potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu – nawet tak mały jak York. Powinniśmy zatem zakupić smycz dla Yorka i wychodzić z naszym futrzakiem na spacery – najlepiej 3 razy dziennie. Wbrew przekonaniom Yorki mogą być dość silne, mimo swojej drobnej budowy. Dobrze jest więc zatroszczyć się o to, by smycz dla Yorka była wytworzona z wytrzymałego, odpornego na przetarcie tworzywa- znacznie więcej zobaczysz na www.


Sierść Yorków potrzebuje specjalnej pielęgnacji – częste kąpanie staje się więc niezbędne. Musimy jednakże kupić odpowiedni dla Yorka szampon, żeby nie podrażnić jego wrażliwej skóry.

Kliknij ten odnośnik, a zobaczysz, że znajdujące się tam wpisy z witryny (https://www.maxy.pl/pol_m_kategorie_zwierzeta-182.html) zaintrygują te osoby, które zaabsorbowane są podnoszoną tutaj sprawą.

/J]Tak samo istotne jest również częste wyczesywanie pupila. Dzięki czesaniu i kąpielom jego sierść stanie się błyszcząca i będzie się pięknie prezentować. Pamiętajmy, że zadbany piesek to radosny piesek!

Tags: dom, kupić, Pupile