Z jakiego powodu należy karmić koty i psy porządnymi karmami, zalety produktów firmy Purina.

Posted on 07/05/2019 11:13am

Wielu ludzi mając w domu psa czy kota karmi go tym, co pozostaje po obiedzie i innych posiłkach. Lecz nie jest to najlepsze wyjście i po dłuższym czasie może spowodować kłopoty ze zdrowiem naszego zwierzaka.
purina one
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com


Typowe posiłki mogą zawierać dużo różnych przypraw, pojawiają się także konserwanty i barwniki, co jedna pożądane nie będzie dla czworonożnych przyjaciół. Z tego też powodu jeśli chce się mieć w domu rzeczywiste zwierzęta, a nie ich pluszowe repliki, to obowiązkowo trzeba zadbać o ich należyte żywienie. Bardzo dobre będą tutaj odpowiednie karmy, a jednym z najlepszych ich producentów jest Purina. Ma ona w ofercie linie produktowe dla zwierząt w każdym wieku, na przykład psiaki zajadają się niesamowicie jedzeniem z serii pro plan purina - napisał o tym.


Karmy dla psów i kotów mają liczne zalety, z tego też powodu są zdecydowanie bardziej polecane zamiast domowego żywienia. Przede wszystkim posiadają one dobrze zestawione składniki, wybrane nie tylko pod kątem konkretnego gatunku, ale także wieku. Przykładowo seria purina cat chow dostępna jest w wersji dla rosnących, młodych kotków, zwierząt dorosłych i seniorów. Każdy rodzaj karmy dostosowany jest do konkretnych potrzeb zwierząt, z uwzględnieniem minerałów, witamin i zapotrzebowania energetycznego.
Dane serie z tej firmy będą się od siebie nieco różnić, choć każda będzie trzymać jakościowe normy. Na przykład purina one (repliki) zawiera nowoczesną formułę Actilea, jaka w znaczący sposób będzie wspomagała układ odpornościowy zwierząt.

Tags: czas, problemy, domu, czasu, produkt